PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dotychczasowy rozwój AuchanDirect.pl poniżej oczekiwań władz firmy

www.portalspozywczy.pl 7 kwietnia 2014 13:44

- Zdobywamy coraz większe doświadczenie w handlu internetowym na polskim rynku. Na e-handlu można dużo zarobić, ale można też dużo stracić, więc trzeba być bardzo ostrożnym. Rozwój AuchanDirect.pl jest trochę poniżej naszych oczekiwań, ale notujemy wzrost zamówień i sprzedaży. Rozwój tego kanału jest elementem naszej strategii, jednak nie jest naszym priorytetem - wyjaśnia Francois Colombie, przewodniczący rady nadzorczej Auchan Polska.

Przedstawiciel Auchan nie chce mówić o planach związanych z dalszym rozwojem projektu internetowego. - Każdy biznes musi być rentowny. Dzisiaj projekt internetowy nie jest jeszcze rentowny. Szukamy cały czas rozwiązań. Jednocześnie jesteśmy zadowoleni z tego, co robią ludzie zarządzający AuchanDirect.pl. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Potrzebna jest bardzo solidna baza, żeby osiągnąć sukces.

I dodaje: - Rynek internetowy jest bardzo atrakcyjny, ale my chcemy być ostrożni i profesjonalni. Dziś, gdy robimy badanie, okazuje się, że w Warszawie jest bardzo wysoki poziom satysfakcji klienta z naszych usług. To bardzo optymistyczne, ale nadal czekamy na lepsze wyniki.

Grupa Auchan uruchomiła sklep internetowy w Polsce, w połowie 2011 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane