Dr. Oetker promuje nową pizzę czekoladową

Autor: pr 4 kwietnia 2018 14:19

Dr. Oetker promuje nową pizzę czekoladową Fot. materiały prasowe

Marka Dr. Oetker promuje nową pizzę czekoladową - Guseppe Mleczna i Biała Czekolada. Kampania reklamowa nowej czekoladowej pizzy Guseppe Dr. Oetkera ruszyła wraz z początkiem kwietnia.

Od 2 kwietnia 2018 roku można zobaczyć nową kampanię mediową Dr. Oetkera pod hasłem „Wciągnij się w czekoladowe WOW!”, promującą nowość zarówno na polskim rynku, jak i w rodzinie pizz Guseppe Dr. Oetkera – Guseppe Mleczna i Biała Czekolada. Kampania Guseppe zakłada emisję 15 sekundowej animowanej reklamy w największych ogólnopolskich stacjach TV tj. TVN, Polsat, stacje tematyczne w czasie najlepszej oglądalności. Przekaz reklamowy ma na celu zakomunikowanie nowego smaku w zaskakujący i wyróżniający się sposób.

Spot czekoladowej pizzy Guseppe Dr. Oetkera emitowany jest od początku kwietnia do 
15 kwietnia 2018 roku.

Równolegle – w terminie od 2.04.2018 do 30.04.2018 – wystartowała kampania on-line dla czekoladowej  pizzy Guseppe. Kampania display’owa w Internecie realizowana jest poprzez reklamy banerowe, spot VOD, tapety, oraz formaty richmediowe na dużych portalach. Uzupełnieniem działań niestandardowa komunikacja w mediach społecznościowych oraz współpraca z blogerami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mania 2018-04-16 09:33:10

  Oo teraz znowu będzie pewnie w sklepach. W lutym jak rzucali do lidla te pizzę to tylka raz zdążyłam kupić bo tak się szybko rozeszły

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,59

 • Śr

  3,49

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane