Dream Burger nowym najemcą Galerii Askana

Autor: pr 24 marca 2017 13:31

25 marca w Galerii Askana zostanie otwarty DREAM BURGER. Lokal o powierzchni prawie 170 mkw. będzie działał w nowej strefie restauracyjnej.

DREAM BURGER to lokalna marka, która wśród gorzowian oraz mieszkańców regionu zyskała już szerokie grono zagorzałych zwolenników. Klienci marki będą mogli skorzystać zarówno z ogólnodostępnej strefy stolików jak też z atrakcyjnej sali wewnątrz lokalu.

Przypomnijmy, że nowy foodcourt w Galerii Askana ruszył w połowie lutego. Strefa zyskała nowy wygląd, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Dzięki większej przestrzeni jest jeszcze wygodniej i funkcjonalniej. Jak już informowaliśmy wcześniej, klienci mogą na nowo skosztować specjałów Kuchni Pekin oraz Izmir Kebab tj. restauracji które cieszą się w Galerii powodzeniem od wielu lat. O kolejnych najemcach strefy restauracyjnej poinformujemy już wkrótce. Nowa strefa restauracyjna ma powierzchnię ponad 700 mkw.

GALERIA ASKANA ma 55 000 mkw. powierzchni całkowitej, prawie 19 000 mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików,  10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex HELIOS.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane