Drogerie Hebe przyniosą zysk za 2-3 lata

www.portalspozywczy.pl 31 grudnia 2013 10:59

Jeronimo Martins liczy, że jego koncept drogerii Hebe w Polsce osiągnie zyskowność w ciągu 2-3 lat - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Nuno Sereno, dyrektor finansowy i członek zarządu Jeronimo Martins Polska.

- Na razie to jest spółka start-up, więc sporo w nią inwestujemy, w działalność marketingową, w strukturę spółki, a celem jest osiągnięcie progu zyskowności w ciągu paru lat, powiedzmy 2-3 lat - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Nuno Sereno.

- To na razie mały biznes i sądzę, że aby mieć pełniejszy obraz, to trzeba poczekać na wyniki na koniec roku i publikacji informacji o każdej naszej jednostce biznesowej. Jedyną rzeczą, którą mogę w tej chwili ujawnić, jest to, że obroty zwiększają się z miesiąca na miesiąc, ale nie mogę ujawnić jaki jest w tej chwilo poziom sprzedaży - dodaje, pytany jakiego rzędu obroty ma Hebe.

Działalność Jeronimo Martins w Polsce to ponad 2100 sklepów Biedronka zlokalizowanych w około 800 miejscowościach oraz sieć 100 drogerii Hebe.
To także kilkanaście biur i centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ok. 40.000 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane