PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Drogerie Jawa do końca roku przetestuje sprzedaż online na platformie Supersam

Autor: dlahandlu.pl 19 listopada 2014 09:20

Wirtualna galeria sieci drogeryjnej Jawa zostanie uruchomiona w listopadzie. Dostawcą technologii jest platforma handlowa Supersam.pl click & collect.


Drogerie Jawa funkcjonują zarówno w sklepach własnych, w formule drogerii franczyzowych, jak również na stoiskach w sklepach spożywczych. Obecnie sieć liczy łącznie 411 sklepów i punktów drogeryjnych. Teraz firma podjęła decyzję o wejściu na rynek e-commerce, licząc na rozszerzenie dystrybucji oraz umocnienie swojej pozycji rynkowej.
Z początkiem listopada została uruchomiona wirtualna galeria handlowa sklep.siec.jawa.pl, której implementacją zajął się Supersam. Technologia ta umożliwia ekspozycję pełnej oferty asortymentowej w Internecie, jednolitą wizualizację e-sklepu, pełną integrację oraz informatyzację całej sieci sklepów własnych i franszyzowych. Oferta handlowa drogerii zawiera pełne opisy i zdjęcia produktów, odpowiadające stanom magazynowym dostępnym w tych placówkach. Supersam zadba również o rozbudowę modułów promocji, zaimplementowanie wybranego modułu płatności online oraz stworzenie gotowych zestawów zakupowych inspirujących internautów do większych zakupów. Za wsparcie marketingowe związane z pozyskiwaniem ruchu internautów będzie odpowiedzialna agencja marketing online Mediaverse. Do jej głównych zadań będzie należała budowa programów afiliacyjnych oraz optymalizacja wydatków reklamowych.

W pierwszej kolejności testowo zostaje podłączonych 10 własnych placówek detalicznych. Ponadto zostanie uruchomiona sprzedaż online z magazynu centralnego. Testy wirtualnej drogerii potrwają do końca roku. Następnie wdrożony zostanie sklep online, realizujący zamówienia z całego kraju, w kilkudziesięciu placówkach sieci Jawa. Zintegrowane sklepy pojawią się ze swoją ofertą w portalu Supersam.pl, a klienci będą mieli możliwości składania zamówień przez Internet z priorytetowym odbiorem osobistym w wybranym sklepie, o wyznaczonej przez klienta porze, bez kolejki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane