Drogerie Natura chcą rozwijać się w systemie agencyjnym. Zachęcają aptekarzy

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2016 15:23

Drogerie Natura chcą rozwijać się w systemie agencyjnym. Zachęcają aptekarzy fot. Drogerie Natura

Sieć Drogerie Natura, w ramach której działa ponad 270 sklepów, które mają udział w rynku na poziomie 8 proc. w ramach dalszej ekspansji będzie rozwijać model agencyjny w systemie placówek niezależnych oraz lokali przylegających do już działających aptek. Ma to pozwolić na zwiększenie udziałów w segmencie miast poniżej, jak i powyżej 60 tysięcy mieszkańców.

Agentom sklepów firma zapewnia pomoc w przygotowaniu biznes planu, uzyskaniu finansowania, know how w postaci konsultacji, analiz rotacji czy zaplecza logistycznego oferowanego przez Naturę, w tym bezpośrednich dostaw i wsparcia IT. W ramach współpracy sieć oferuje pomoc w aranżacji punktu handlowego, materiały promocyjne oraz dobór i szkolenia dla pracowników. Agenci nie będą ponosili dodatkowych kosztów z tytułu dostępu do znaków towarowych i asortymentu marek własnych. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób prowadzących niezależne drogerie oraz do aptekarzy, którzy planują uruchomić placówkę wewnątrz lub w lokalu sąsiadującym z obecnym punktem.
Elementem nowej strategii jest również odświeżona linia wizualna sklepów, dostosowana do aktualnych trendów i oczekiwań konsumenckich. - Na wymagającym rynku chcemy połączyć nasze doświadczenie firmy z polskim kapitałem, z lokalnym impulsem do rozwoju. Inwestujemy też odświeżony design sklepów, szkolenia dla klientów oraz szeroki wybór marek własnych, które są wyrazem oczekiwań naszych Klientów. Aktywnie poszukujemy partnerów zainteresowanych otwarciem drogerii pod szyldem Natura” powiedział Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu Natura.
W marcu uruchomiony został punkt w Legnicy, następnie otwarty zostanie obiekt w Oleśnicy a kolejne są w trakcie negocjacji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane