Drogerie Natura do końca roku powiększą sieć o 8 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2015 14:07

Rośnie liczba nowych salonów Drogerii Natura. Sieć obecnie liczy 265 punktów, a do końca roku planowane jest otwarcie 8 nowych punktów, m.in. w Łodzi i Warszawie. Nowe salony powstają zarówno w centrach handlowych, jak i wolnostojących lokalach, w większych miastach oraz w mniejszych miejscowościach.

Tak intensywny rozwój jest efektem przejęcia – w sierpniu ubiegłego roku – Sieci Drogerii Natura przez spółkę CEPD należącą do Grupy Pelion. Spółka prowadzi negocjacje w zakresie wynajmu powierzchni dla lokalizacji sklepów własnych, a także rozwija  pakiet  wsparcia marketingowego skierowany do inwestorów zainteresowanych opcją współpracy w systemie agencyjnym.

 – Wiemy, że Polacy cenią rodzime marki,  dlatego bardzo dbamy o jakość dostępnych u nas produktów. Oferujemy rozwiązania dostępne cenowo również dla mniej zamożnego konsumenta. Mocną stroną Drogerii Natura jest także profesjonalne podejście do klientów, zarówno na poziomie jakości obsługi, jak i komfortu robienia zakupów – mówi Wojciech Janiak, prezes spółki.

– Z jednej strony klientki szukają markowych sprawdzonych kosmetyków, z drugiej – oczekują od nas rekomendacji, dlatego stawiamy na intensywny rozwój kompetencji personelu – mówi Marek Kaczmarek, dyrektor operacyjny Drogerii Natura. – Dzięki szkoleniom, w których regularnie uczestniczą pracownicy drogerii, klientki mogą poczuć się komfortowo – sprzedawcy profesjonalnie doradzą w doborze asortymentu oraz pomogą dopasować odpowiedni produkt do indywidualnych potrzeb.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane