PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Drogerie Natura z planem otwarć 10 placówek i nową wizualizacją

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2015 19:50

Drogerie Natura z planem otwarć 10 placówek i nową wizualizacją fot. Drogeria Natura

Sieć salonów Drogerie Natura wprowadza nową identyfikację wizualną w obiektach oraz materiałach POS.

Odmieniona zostanie m.in. podstawowa paleta barw, którymi oznakowane będą głównie działy sprzedaży. W połączeniu z informacją tekstową będzie miała ona za zadanie ułatwić klientom korzystanie z ofert specjalnych. Kolory te umieszczone zostaną m.in. na bocznych ścianach regałów. Dodatkowo plakaty produktowe oraz edukacyjne, plakaty na witrynie, tabliczki edukacyjne i ramki do promocyjnych koszy zyskają nowy layout. Zmieni się również organizacja przestrzeni oraz aranżacja ścian za kasami.

W ślad za zmianami wizualnymi, wprowadzone zostaną dodatkowe udogodnienia m.in. Make Up Studio, w którym będą oferowane bezpłatne makijaże i konsultacje dla klientów. W tym celu przeprowadzane są dodatkowe szkolenia personelu, aby rozszerzyć jego kompetencje również w dziedzinie wizażu.

– Od kiedy prawie rok temu należąca do Grupy Pelion spółka CEPD nabyła firmę Polbita, właściciela Drogerii Natura, zintensyfikowane zostały plany rozwoju sieci oraz umocnienia marki Natura na pozycji wicelidera rynku drogeryjnego w Polsce – mówi Wojciech Janiak, prezes spółki.

Nowe sklepy powstają zarówno w centrach handlowych, jak i wolnostojących lokalach. Obecnie jest ich 265, natomiast do końca roku planowane jest otwarcie 10. nowych punktów, m.in. w Łodzi i Warszawie. Spółka prowadzi negocjacje w zakresie wynajmu powierzchni dla lokalizacji sklepów własnych, a także rozwija pakiet wsparcia marketingowego skierowany do inwestorów zainteresowanych opcją współpracy w systemie agencyjnym.

Autorem koncepcji rebrandingu jest agencja Valkea Media, z którą Drogerie Natura współpracują również przy prowadzeniu działań public relations oraz social media.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Monika 2015-09-29 14:52:35

    tak z pewnoscia dobre swiatlo to podstawa...

  • Jola 2015-09-29 14:26:16

    Ciekawe jakie meble oraz oswietlenie beda widoczne w nowej wizualizacji tych Drogeri, ja polecialabym BarcelonaConcept

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane