PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Drogerie Wispol wchodzą w sprzedaż online

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2014 19:25

Drogerie Wispol dzięki technologii Supersam zbudowały sklep w wirtualnej galerii handlowej, w której docelowo, do końca roku, zintegrowanych zostanie 28 sklepów drogeryjnych.


Drogerie Wispol to 28 sklepów drogeryjnych, zlokalizowanych na terenie Podkarpacia, Małopolski i woj. świętokrzyskiego. Do tej pory Wispol, oprócz własnego sklepu internetowego zdecydował się na testową integrację pierwszych placówek detalicznych w ramach swojej galerii handlowej online na Supersam.pl. W pierwszej kolejności został podłączony sklep w CH Millenium Hall w Rzeszowie.
Pod koniec września zostanie zintegrowanych kolejnych osiem drogerii, a docelowo, do końca bieżącego roku, planowane jest wdrożenie pozostałych 20 placówek.
Klienci będą mieli możliwości składania zamówień przez Internet z priorytetowym odbiorem osobistym w wybranej drogerii Wispol, o wyznaczonej przez siebie porze, bez kolejki.
- Z tym projektem wiążemy duże nadzieje, licząc na wzrost sprzedaży w naszych placówkach oraz zadowolenie i wygodę klientów w robieniu zakupów przez Internet z możliwością odbioru we wskazanym punkcie - komentują Anna i Arkadiusz Grzyb właściciele sieci drogeryjnej Wispol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,37

 • Śr

  4,13

 • Min

  3,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane