PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Druga odsłona kampanii Procter & Gamble

Autor: wirtualnemedia.pl 30 października 2013 09:19

Startuje druga odsłona kampanii Procter & Gamble pod hasłem "Dziękuję Ci, Mamo", związana z zimowymi igrzyskami olimpijskimi Soczi 2014. W Polsce ambasadorami akcji są Maciej Kot, Paulina Maciuszek i Katarzyna Bachleda-Curuś.

W kampanii "Dziękuję Ci, Mamo" Procter & Gamble oddaje hołd matkom sportowców, dziękując im za trud włożony w wychowanie wspaniałych dzieci. Pierwsza odsłona akcji była prowadzona latem ub.r. w związku z igrzyskami olimpijskimi w Londynie.
Procter & Gamble jest partnerem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego od 2010 roku, a współpraca zaczęła się od zimowych igrzysk w Vancouver. Podpisana umowa będzie obowiązywać do 2020 roku.

Obecnie rusza nowa odsłona kampanii "Dziękuję Ci, Mamo", związana z zimową olimpiadą Soczi 2014. Jej bohaterami są wybrani sportowcy, którzy wystąpią w tych igrzyskach, oraz ich mamy. Są to m.in. Lindsey Vonn (mistrzyni olimpijska w narciarstwie alpejskim z USA), Felix Neureuther (narciarz alpejski z Niemiec), Sven Kramer (mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim z Holandii), Evgeni Malkin (hokeista z Rosji).
Poszczególni sportowcy wystąpią też w kampaniach różnych marek należących do Procter & Gamble, np. Lindsey Vonn będzie reklamować Olay, Evgeni Malkin - Head & Shoulders.

W grupie ambasadorów kampanii znalazło się troje sportowców z Polski: skoczek narciarski Maciej Kot, narciarka biegowa Paulina Maciuszek i łyżwiarka szybka Katarzyna Bachleda-Curuś. Paulina Maciuszek ze swoją mamą wystąpiły w spocie z serii „Wychować olimpijczyka", obejmującej 28 takich filmików.

Nowa odsłona akcji "Dziękuję Ci, Mamo" będzie prowadzona zarówno w mediach, jak i punktach sprzedaży. Na polskim rynku kampania obejmie głównie sponsoring relacji z igrzysk, współpracę z blogerami i aktywności w mediach społecznościowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane