Druga odsłona kampanii Tyskiego z gwiazdami piłki nożnej

Autor: wirtualnemedia.pl 30 marca 2012 09:31

Druga odsłona kampanii Tyskiego z gwiazdami piłki nożnej

Pod hasłem "5 Stadion" rusza druga odsłona piłkarskiej kampanii reklamowej piwa Tyskie (Kompania Piwowarska).

Nowa odsłona piłkarskiej kampanii Tyskiego z udziałem Zbigniewa Bońka, Luisa Figo i Marco van Bastena stanowi kontynuację jej pierwszego etapu, prowadzonego w marcu pod hasłem "Chcemy kibicować". Obecnie głównym elementem akcji staje się 5 Stadion - ogromna, wirtualna arena dostępna dla każdego fana futbolu. Ma to podkreślać, że Polacy mogą kibicować w dowolnym miejscu i okolicznościach.

 

W ramach akcji uruchomiono serwis 5stadion.pl, na którym jest dostępna m.in. aplikacja mobilna Tyskie Fan Assistant. Pozwala ona użytkownikowi na kibicowanie w każdym miejscu i w każdej sytuacji, nawet bicie brawa z piwem w ręku. Aplikację przygotowano w wersjach na systemy iOS, Android i Symbian.

Natomiast w drugiej połowie kwietnia odbędzie się "Mecz Otwarcia 5 Stadionu", w ramach którego kibice, pod wodzą Figo i van Bastena, będą grali na 5stadion.pl, podając piłkę od miasta do miasta i zdobywając nagrody. Jednocześnie prawdziwa, wielka piłka będzie poruszała się po Polsce, a w miastach, które odwiedzi, odbędą się działania ambientowe.
Ponadto w sklepach i pubach pojawi się limitowana kolekcja szklanek 5 Stadionu z wizerunkami Bońka, Figo i van Bastena. Szklanki będą dostępne w giftpackach i promocjach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane