Drugi sklep Intermarche Super w Dąbrowie Górniczej

Autor: www.dlahandlu.pl 26 lipca 2012 16:16

26 lipca w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) odbyło się otwarcie supermarketu Intermarché pod szyldem Super. Jest to już drugi sklep sieci w tym mieście. Powierzchnia handlowa Intermarché wynosi 1200 mkw.

- Zatrudnienie w sklepie znalazło około 40 osób wybranych na podstawie rekrutacji przeprowadzonej wspólnie z Urzędem Pracy. W pierwszej kolejności pracę zaproponowano osobom bezrobotnym - mówi Zdzisław Kowalczyk, właściciel sklepu.

Czytaj także: Obniżenie aportu w Grupie Muszkieterów - 400 tys. zł na rozpoczęcie działaności

Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał czy mięso. Sklep codziennie oferować będzie pieczywo pochodzące z wypieku na miejscu oraz możliwość zakupu mięsa z rozbioru własnego. Na terenie sklepu znajduje się także wędzarnia. W supermarkecie dostępna jest także szeroka gama produktów marek własnych. Na półkach znaleźć można również produkty delikatesowe z Francji, produkty ekologiczne oraz bio. Sklep posiada 7 kas, w których będzie można zapłacić rachunki i doładować telefon.
Przy obiekcie znajduje się parking dla ok. 130 samochodów oraz stojak dla 6 rowerów.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 200 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 171 supermarketów Intermarché oraz 82 sklepy Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce w segmencie supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród".
W 2011 r. jej obroty przekroczyły 4,2 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane