Druk soczewkowy 3D w kampanii piwa Żywiec

Autor: media2.pl 24 stycznia 2012 10:55

Druk soczewkowy 3D w kampanii piwa Żywiec

Z okazji 155-lecia powstania browaru w Żywcu na rynku pojawiła się limitowana seria piwa Żywiec Bock. Z tej okazji marka zorganizowała europejskiej projekt druku soczewkowego 3D. Umieszczone na nim postacie wznoszą toast razem z przechodzącymi obok mieszkańcami. ComeBock zobowiązuje do niepowtarzalnego projektu, który jest największym tego typu w Polsce oraz jednym z największych w Europie.

W atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz Poznaniu postawione zostały ogromne konstrukcje z trójwymiarowym drukiem soczewkowym 3D o wymiarach 13,2 m długości oraz 2,2 m wysokości.

Żywiec Bock na swoim druku soczewkowym 3D przedstawia pierwszą, historyczną butelkę piwa, a następnie kilka postaci z XIX wieku, które wstają i wznoszą toast. Idąc wzdłuż ponad trzynastometrowej konstrukcji, widzimy też współczesne postacie, a całość kończy się nową odsłoną butelki piwa Żywiec Bock. Koncepcja druku soczewkowego jest pionierską i innowacyjną instalacją niespotykaną w skali europejskiej. Umożliwia ona zmianę jednego obrazu w kolejny wraz z każdym krokiem przechodniów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane