DT Braci Jabłkowskich w Warszawie zostanie zmodernizowany

Autor: warszawa.naszemiasto.pl 19 listopada 2017 13:28

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy Brackiej 25 zostanie odświeżony. Wraz z nim wypięknieje przyległą kamienica. Studio Broadway Malyan zaprezentowało ambitne plany rewitalizacji.

Rewitalizacja, czyli odremontowanie zabytkowej kamienicy, wpisze się idealnie w remont Placu Pięciu Rogów. Na skrzyżowaniu Chmielnej i Brackiej zbudowany zostanie pasaż pieszy, który otoczony będzie knajpkami i butikami. Samochody mają mieć tu niski priorytet.

W przebudowę placu wpisuje się remont kamienic przy ul. Brackiej 25 i Chmielnej 21. Projekt przygotowało uznane studio Broadway Malyan. Budynki mają stać się częścią handlowo-usługowego pasażu.

W sumie DT Braci Jabłkowskich będzie miał 4 piętra powierzchni handlowo-usługowej. Na parterze znajdą się bary i restauracje, a na wyższych piętrach handel. Pomiędzy budynkami zostanie zbudowany pasaż oraz zadaszony dziedziniec z restauracjami i kawiarniami. Planowane jest także nowe wejście zlokalizowane z tyłu Domu Towarowego z dziedzińca Chmielnej 21 oraz powiększenie witryn sklepowych.

więcej na: warszawa.naszemiasto.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane