PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

DT Sezam zostanie przemianowny na Centrum Marszałkowska

Property News 14 września 2013 18:29

- Rozpoczęcie rozbiórki budynku DT Sezam i budowa nowego obiektu rozpocznie się już w przyszłym roku, zapewne w drugim kwartale. Planowane otwarcie budynku odbędzie się najpóźniej w pierwszym kwartale 2017 roku - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Krzysztof Tyszkiewicz, członek zarządu BBI.

W sierpniu otrzymaliśmy pozwolenie na budowę Centrum Marszałkowska, bo pod taką nazwą będzie realizowana inwestycja. Pozwolenie stanie się wykonalne po rozstrzygnięciu przez wojewodę odwołań, jakie wniosły strony postępowania. Podobnie działo się z decyzją o warunkach zabudowy, która jest już obecnie prawomocna po wyczerpaniu drogi odwoławczej.

Do tej pory realizujemy na podstawie ostatecznej i wykonalnej decyzji prace rozbiórkowe i zabezpieczające w miejscu dawnego klubu Underground, ponieważ wykorzystamy istniejącą już podziemną konstrukcję, pamiętającą czasy przedwojenne, do integracji nowego budynku z powstającą stacją II linii metra.

Rozpoczęcie rozbiórki budynku DT Sezam i budowa nowego obiektu rozpocznie się już w przyszłym roku, zapewne w drugim kwartale. Planowane otwarcie budynku odbędzie się najpóźniej w pierwszym kwartale 2017 roku.

Na powierzchnie handlowe zostaną przeznaczone trzy poziomy: poziom -1, gdzie znajdzie się D.H Sezam, poziom 0 oraz +1. Całość powierzchni handlowo-usługowej to 4 850 metrów kwadratowych. Złożą się na nią zarówno sklepy, jak gastronomia i inne usługi. Powierzchnia biurowa to nieco ponad 10 tys. metrów kwadratowych na kondygnacjach +2 do +9.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,98

 • Śr

  7,99

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane