PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

DTZ pomoże zwiększyć wartość nieruchomości komercyjnych

Autor: dlahandlu.pl/pr 1 marca 2011 09:33

Firma DTZ, doradca na rynku nieruchomości, wprowadza nową usługę w Polsce - Value Improvement Programme. Nowa usługa ma na celu zwiększenie wartości i maksymalizację przychodów generowanych przez nieruchomości komercyjne.

W ramach struktur DTZ powołany został zespół złożony z profesjonalistów z takich działów jak: doradztwo i badania rynkowe, doradztwo inwestycyjno-budowlane, zarządzanie nieruchomościami, wyceny, doradztwo inwestycyjne, oraz przedstawicieli poszczególnych agencji funkcjonujących w DTZ: powierzchni handlowych, magazynowych oraz biurowych. Zespół analizuje, proponuje i wdraża rozwiązania, które mogą mieć na celu: repozycjonowanie danego obiektu na rynku, minimalizację kosztów jego użytkowania, optymalizację przychodów czy zwiększenie wartości nieruchomości pod kątem planowanej sprzedaży.

Program składa się z czterech podstawowych faz: dokładnej analizy danej nieruchomości, identyfikacji obszarów, które wymagają poprawy, opracowania najbardziej optymalnych rozwiązań krótko i długoterminowych oraz strategii oraz wdrożenia tych rozwiązań.

W ramach przygotowywanego planu działań DTZ dostarcza odpowiedzi na następujące pytania: jakiego rodzaju zmiany należy przeprowadzić, dlaczego są one konieczne i jak wpłyną na wartość nieruchomości, ile będzie kosztowała ich implementacja, kto powinien pracować nad ich wdrożeniem, jak będą one wdrożone oraz jaki czas na ich wprowadzenie będzie najbardziej odpowiedni.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • majek 2012-01-05 09:44:46

  Wartość magazynów w Polsce sama będzie się powiększała, co jest nieuniknione. Ostatnie zdarzenia rynkowe niczego innego nie zapowiadają - analizując propozycje transakcji z oferty.biz.pl widzę, że w tym roku będzie można kupić nowoczesne magazyny, ale za znaczące sumy pieniędzy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,19

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane