PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Duże zmiany w Sadyba Best Mall. Koniec strefy rozrywkowej i nowe sklepy

Property News 26 marca 2013 13:50

Na terenie warszawskiego centrum handlowego Sadyba Best Mall trwają obecnie prace modernizacyjne. Dotyczą one dawnej strefy rozrywkowej. Jak dowiedział się portal propertynews.pl na zmodernizowanej powierzchni powstaną sklepy z branży fashion oraz klub fitness

Zgodnie z informacją udzieloną przez Beatą Podleśną, zmiany w Sadyba Best Mall związane są z optymalizacją oferty Centrum.
- Jest to okres przejściowy, jednak konieczny. Już wkrótce oferta Centrum wzbogacona zostanie o nowe propozycje z branży fashion oraz fitness. Mamy nadzieję, że dzięki temu pobyt w Sadyba Best Mall będzie wiązał się z jeszcze większą przyjemnością - powiedziała Beata Podleśna, kierownik ds. marketingu w Sadyba Best Mall.

W ostatnim czasie oferta obiektu powiększyła się także o wielu nowych najemców. Swój sklep otworzyła sieć Wólczanka (moda męska), powstał również sklep z obuwiem US Polo, punkt z mrożonymi jogurtami Feel The Chill, kantor Exchenge Group oraz znajdująca się na parkingu podziemnym myjnia Shark Wash Car SPA.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • H-C 2013-03-26 18:57:21

    ale zamknęli kręgielnie, automaty i dyskotekę, to było całkiem fajne miejsce zwłaszcza kiedy było Euro

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane