PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dwa nowe sklepy w formacie Intermarche Super

Autor: dlahandlu.pl 24 stycznia 2011 12:46

20 stycznia Grupa Muszkieterów otworzyła kolejne dwa supermarkety Intermarché pod szyldem Super. Łącznie z nowymi sklepami do sieci Intermarché w Polsce należy obecnie 161 placówek.

Nowe supermarkety Intermarché pod szyldem Super zostały otwarte w Mogilnie (woj. kujawsko-pomorskie) oraz w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie).

Grupa konsekwentnie realizuje koncepcję tworzenia kompleksów handlowych, tzw. Rynków Muszkieterów. Dlatego również w Mogilnie i Rawie Mazowieckiej klienci będą mogli zrobić zakupy w znajdujących się obok siebie supermarketach Bricomarché i Intermarché.
Sklepy zostały zbudowane według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Dodatkowo we wszystkich placówkach jest oferowane mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiono również wędzarnie, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur i bez użycia konserwantów.

Intermarché w Mogilnie liczy 957 mkw. powierzchni sprzedaży. Na terenie sklepu funkcjonuje sześć kas, a do dyspozycji klientów jest także darmowy parking, który mieści 200 samochodów osobowych.  Intermarché w Rawie Mazowieckiej jest sklepem dysponującym 1201 mkw. powierzchni sprzedaży. Klienci mogą za zakupy zapłacić w jednej z siedmiu kas.

Sklepy sieci lokowane są najczęściej w małych i średnich miastach, co pozwala właścicielom poznać potrzeby i problemy mieszkańców, a przez to dostosować ofertę i politykę cenową do ich możliwości. Współpraca z samorządem pomaga lokalizować kolejne sklepy zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,45

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane