Dwa sklepy Alma z kasami samoobsługowymi

Autor: dlahandlu.pl 23 czerwca 2015 12:05

Dwa sklepy Alma z kasami samoobsługowymi Alma w Tarasach Zamkowych w Lublinie z nowymi kasami samoobsługowymi

Jantar zainstalował kasy samoobsługowe w delikatesach Alma Market w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz Tarasach Zamkowych w Lublinie, gdzie pojawiło się 8 urządzeń NCR SelfServ Checkout.

W obu sklepach zainstalowano po cztery kasy samoobsługowe NCR SelfServ Checkout. Każde z urządzeń wyposażone jest w moduł do obsługi płatności za pomocą gotówki i karty. Jantar wykonał integrację oprogramowania NCR z działającym w delikatesach Alma Market systemem sprzedażowym. 

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Kupujący może korzystać z autoamtu, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa NCR pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

Firma Jantar jako pierwsza w Polsce w lutym 2009 r. wdrożyła kasy samoobsługowe w polskiej placówce handlowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane