Dwóch Brytyjczyków startuje z siecią klubów fitness w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 9 września 2015 14:11

Vitality Fitnes to nowa sieć klubów fitness, która w październiku otworzy swój pierwszy klub w Krakowie. Firma chce się wyróżnić na rynku oferując krótkoterminowe pakiety członkowskie z gwarancją osiągnięcia założonych celów, pod warunkiem podjęcia zobowiązania do ćwiczeń.

Pierwszy klub Vitality Fitness zostanie otwarty w centrum handlowo-biurowym Lindego Concept, zlokalizowanym przy ul. Lindego 1C w Krakowie. Na powierzchni ponad 800 m2 ma zostać rozmieszczony sprzęt do ćwiczeń, dostępny wraz z autorskim programem Vitality Fitness, który opracowali pomysłodawcy i założyciele klubu: Jonny Pearson i Julian Ward-Turner. Obaj są Brytyjczykami, z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim w firmach z branży fitness w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Trzecim udziałowcem Vitality Fitness jest Robert Jarząbek, właściciel Lindego Concept, który jako dyrektor komercyjny odpowiada za stworzenie klubu i jego wyposażenie.

- Większość klubów ma rotację członków na poziomie ok. 65 proc. rocznie. My gwarantujemy rezultaty w 3 miesiące, jedyny warunek to poważne podejście do ćwiczeń. Po tym czasie klient powinien już sam chcieć z nami zostać i utrzymać wypracowane rezultaty – wyjaśnia Julian Ward-Turner, dyrektor operacyjny i współzałożyciel Vitality Fitness.

Podstawą systemu Vitality Fitness jest właściwy dobór planu żywieniowego i treningowego do indywidualnych celów ćwiczącego. Mogą one np. zakładać zrzucenie masy, poprawę formy lub zbudowanie muskulatury. Sieć dodatkow sprzedaje odżywki, które na 3 miesiące stają się podstawą diety. Można je wzbogacić jednym zwykłym posiłkiem na dzień. - Jeśli po trzech miesiącach ktoś nie będzie zadowolony z osiągniętych rezultatów, otrzyma zwrot pieniędzy za kupione odżywki - mówi Jonny Pearson, prezes zarządu i współzałożyciel Vitality Fitness.

Vitality Fitness planuje w najbliższych latach otwarcie kolejnych 5 klubów w Polsce, z tego 3 w Krakowie. W planach jest także ekspansja za granicę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane