PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Dworce autobusowe to często najlepsze lokalizacje handlowe w mieście

Autor: www.dlahandlu.pl 23 lipca 2014 09:24

Dekada Brodnica - dziewiąte z kolei centrum wygodnych zakupów zrealizowane przez spółkę Dekada Realty, zostanie otwarte już za tydzień, w środę 30 lipca. Będzie to zarazem trzeci - po centrach w Nowym Targu i Myślenicach - obiekt zintegrowany z dworcem autobusowym.

Zakończyły się wszystkie prace budowlane oraz związane z infrastrukturą wokół obiektu.

Dekada Brodnica to jednopoziomowy obiekt typu strip mall o powierzchni najmu 1700 mkw.
Ze względu na duże zainteresowanie sieci handlowych, w krótkim czasie osiągnął 100 proc. poziom komercjalizacji. W pięciu lokalach handlowych swoje sklepy otworzą takie marki jak: supermarket drogeryjny Rossman, salony obuwnicze CCC i Ray Obuwie, Apteka Arnika, oraz sieciowy elektromarket Neonet. Obiekt będzie zintegrowany ze zrewitalizowanymdworcem autobusowym, obejmującym 4 stanowiska odjazdowe, a także poczekalnię z kasą biletową i punktem informacyjnym.
- Dworce autobusowe to nierzadko najlepsze lokalizacje handlowe w mieście, niestety często zaniedbane z powodu kłopotów finansowych lokalnych spółek komunikacyjnych. Obiekt w Brodnicy dzięki swojemu usytuowaniu w ścisłym centrum miasta stanie się również kluczowym z punktu widzenia całego regionu węzłem komunikacyjnym. Dzięki obecności części handlowej, mieszkańcy podróżujący autobusami będą mieli możliwość zrobienia szybkich zakupów po drodze z pracy czy szkoły - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną obiekty w  Malborku, Ciechanowie, Nysie i Łowiczu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Polak 2014-07-23 16:30:18

  To jest kompletnie nie zrozumiałe, jak można oddawać najlepsze miejsca dla rekinów z obym kapitałem.!!! Czy włodarz miast nie maja pomysłów na wykorzystanie tak ciekawych miejsc z kompletnym uzbrojeniem, tylko oddają tym d..... a sobie zapisują na plus co dla miasta zrobili ale nie mówią ile sami zarobili. Tylko w Polsce takie numery są możliwe. Czy ktoś w tym kraju pierdyknie pięścią w stół i powie: Panowie dość rozdawnictwa, na tych rekinach trzeba zarabiać nie oddawać im za bezcen najlepsze kąski. Jak ktoś nie wie jak na nich zarabiać a nie rozdawać, nie powinien być ani: sołtysem, wójtem, burmistrzem, wojewodą, ministrem, premierem, prezydentem. Nie można tak Polski sprzedawać. Co z tego że powstanie coś fajnego jak nie naszego, a nasze firmy lokalne na bruk albo do lasy, lub na szczaw. Kiedy decydenci zrozumieją że nie przyczyniają sią do rozwoju przedsiębiorczości a do jej eliminacji z powierzchni naszej egzystencji. Handel będzie ale w obcych rękach. Czy o to Wam chodzi możni panowie, czy o to wam chodzi. Od 1999 rok rozbudzono i budowaną małe Polskie przedsiębiorstwa - bierzcie sprawy w swoje ręce - a teraz to się niszczy i niweczy w biały dzień. Czy brak wam wyobraźni jak nasz kraj powinien wyglądać i jak społeczeństwo powinno w nim żyć. A może według was lepiej jak wszyscy wyjadą z tego kraju, to i te rekiny nie będą nikomu potrzebne bo tu nikogo nie będzie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,70

 • Śr

  5,21

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane