PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dyrektor Carrefoura: Stawiamy na klasteryzację biznesu

www.portalspozywczy.pl 11 września 2015 21:41

- Rynek nie jest łatwy, ma dużą dynamikę, a każdy z konkurentów idzie do przodu i szuka nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że przyszłość pokaże, że mamy rację, stawiając na klasteryzację biznesu handlowego, czyli bardziej dokładne dostosowanie naszej oferty do rynku i potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych - komentuje Francois Vincent,  dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska

Carrefour na 2015 r. zaplanował w Polsce uruchomienie dwóch nowych hipermarketów (w Wołominie i Jaworznie), od pięciu do dziesięciu supermarketów oraz 100-120 sklepów franczyzowych.  W 2016 i 2017 r. zrealizowana zostanie także inwestycja szczególnie ważna wizerunkowo dla firmy Carrefour: w centrum handlowo-rozrywkowym Posnania powstanie największy hipermarket Carrefour w Polsce. Zdaniem prezesa Carrefour Polska, choć rynek w naszym kraju jest już mocno nasycony powierzchnią handlową, to jednak wciąż pozostaje na nim miejsce na największe formaty sklepów.

Aktualność wyszczególnionych na początku roku planów - przynajmniej co do formatu convenience - potwierdza Francois Vincent, dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska. Jak tłumaczy w rozmowie z naszym portalem, Carrefour chce zakończyć bieżący rok z liczbą prawie 600 sklepów franczyzowych (Carrefour Express), co oznacza, że faktycznie otwartych zostanie ich ponad 100. 

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane