PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Dyrektor firmy Selgros: Spadły obroty i rentowność

Autor: Handel Extra 10 września 2013 08:59

Dyrektor firmy Selgros: Spadły obroty i rentowność

Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu w Selgrosie, poinformował "Handel Extra", że firma odczuła w I połowie roku doskwierający kryzys. Dodał, że spadła też rentowność.

Dyrektor Furmanowicz zaznaczył, że „o tym, czy kryzys już minął, będzie wiedzieć po zakończeniu III kwartału".

Selgros planuje modernizację kolejnych hurtowni. Jak informuje „Handel Extra" dystrybutor planuje i testuje nowe rozwiązania, m.in. dowożenie zamówionych produktów do klientów gastronomicznych.

Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu Transgourmet, zajmującego się sprzedażą hurtową produktów żywnościowych. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Obecnie Selgros posiada w Polsce 15 hurtowni zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • odd 2015-05-31 21:32:18

  To racja jeśli chodzi o zatrudnianie coraz gorszych, widać to np. po forum pracy gowork.pl/opinie_czytaj,15876 coraz gorsze komentarze.

 • prac marketu 2013-09-10 16:58:07

  Panie Cezary to pan mówiłeś jakieś 10 lat temu i tych 20 halach. A co do spadku obrotów dalej czyście personel z doświadczonych długoletnich pracowników a w to miejsce zatrudniajcie po znajomości i nie kompetentnych. NO a wołowina Beef Master już widzę jej jakość, znając nadzór wet, i wew. kontroli jakości, pierwsze dni a później machlojki ze strony dostawców za przyzwoleniem kadry z centrali

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,55

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane