PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dyrektor Galerii Echo: Poziom czynszów nie odbiega wysokością od standardów na polskim rynku

Autor: Gazeta Wyborcza Katowice 9 stycznia 2012 08:46

Nawiązując do tekstu "Mniejsi chcą taniej" opublikowanego w kieleckiej "Gazecie Wyborczej" 4 stycznia 2012 roku, na łamach tejże dyrektor Galerii Echo, Grzegorz Czekaj,wyjaśnia pełny kontekst sprawy i prostuje nieścisłości, które pojawiły się w artykule

Według Grzegorza Czekaja głównym powodem zaistniałej sytuacji jest fakt, że Galeria Echo z liczbą 300 sklepów jest największym obiektem handlowym, który w znacznym stopniu zaspokaja potrzeby handlowe mieszkańców regionu, a jej oferta podlega bieżącej weryfikacji rynku.

Stawka czynszu za sklep o powierzchni ok. 100 m kw. ustalona jest na poziomie niższym niż 40 EURO/m kw., a nie jak podano od 40 do 70 EUR/m kw.  Rotacja najemców, a reorganizacja wewnętrzna czy zmiany profilu oferty to naturalne zjawiska w centrach handlowych - czytamy w gazecie.

Dyrektor Galerii Echo wyjaśnia na łamach "GW", że zawsze są podejmowane rozmowy z najemcami, a ich celem jest znalezienie właściwego rozwiązania. Każdy z najemców traktowany jest indywidualnie, a do każdej sprawy, po jej szczegółowej analizie, dobierane są odpowiednie środki zaradcze, jak np. zmiana profilu oferty, wsparcie marketingowe czy wakacje czynszowe. Do obniżek stawki czynszu dochodzi jedynie w wyjątkowych przypadkach. 


Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,30

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane