PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dyrektor Jeronimo Martins: Być może będziemy musieli poszerzać ofertę

www.portalspozywczy.pl 7 listopada 2013 18:32

Dyrektor Jeronimo Martins: Być może będziemy musieli poszerzać ofertę

Jeronimo Martins, która zarządza w Polsce m.in. siecią sklepów dyskontowych Biedronka, chce otwierać w Polsce ok. 300 tych sklepów rocznie przez najbliższe dwa lata - powiedział podczas VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu Nuno Sereno, dyrektor finansowy i członek zarządu Jeronimo Martins Polska.

- Jednak w tak dynamicznych czasach trudno mówić o prognozach do 2020 roku, ale ujawniliśmy nasze założenia co do otwarć sklepów do 2015 roku - mówiliśmy o 250-300 sklepów rocznie - ale nie wiem jak będzie to wyglądało w latach 2016-2017 - powiedział Sereno.

- Mogę powiedzieć, że jesteśmy w stanie budować koncept i model, który będzie rozpoznawalny, ale nie mogę powiedzieć, że będziemy zawsze otwierać 300 sklepów rocznie - dodał.

- Wierzymy, że przez kolejne 2,5 roku będzie miejsce, gdzie ta koncepcja koncentracji na produktach świeżych będzie działała, ale być może będziemy musieli też koncentrować się na poszerzerzaniu oferty, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów - powiedział rówież.

Działalność Jeronimo Martins w Polsce to ponad 2.250 sklepów Biedronka zlokalizowanych w około 800 miejscowościach oraz sieć drogerii Hebe. To także kilkanaście biur i centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Jeronimo Martins zatrudnia w Polsce ok. 40.000 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane