PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Dyrektor Netto Polska: zatrudniamy na pełny etat

Autor: portalspozywczy.pl 24 marca 2011 14:22

- Pomimo ponad 3 tysięcy zatrudnionych mamy dość płaską strukturę organizacyjną. Najważniejszą grupą pracowników są w naszej firmie sprzedawcy, gdyż to oni mają bezpośredni i codzienny kontakt z naszymi szefami, czyli klientami - mówi Kent Petersen, dyrektor Netto Polska.

 - Jak podają media, 40 proc. zatrudnionych w sieciach handlowych pracuje na część etatu. W Netto te proporcje są zdecydowanie inne - około 98 proc. wszystkich zatrudnionych w naszej firmie ma pełny etat. To daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa i integruje z firmą - dodaje Petersen.

Aktualnie firma Dansk Supermarked zarządza w Polsce siecią ok. 215 sklepów dyskontowych Netto.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • kasjerka 2016-07-25 22:03:31

  Witam! Na szkoleniu w Motańcu uczono nas,że klient jest dla nas najważniejszy. Uczono, że mamy dbać o sklep i starać się by wyglądał, tak, żebyśmy sami chcieli robić w nim zakupy. Pomimo mojego 10- letniego doświadczenia w zawodzie sprzedawcy nikt z kierownictwa mojego sklepu nie rozmawia ze mną o udoskonalaniu naszej pracy, o lepszej organizacji zadań, o faktycznym i prawdziwie miłym podejściu do klienta. To smutne :( Mam umowę na cały etat, ale kierownictwo zamknęło mi usta...Nie wolno mi dyskutować z klientami, nie wolno prosić o pomoc, nie wolno zadawać pytań a nawet nie wolno mi pójść do toalety bez pozwolenia. No cóż. Taka polityka firmy? Zatrudniać osoby po maturze, ze znajomością języków, po to żeby ich nie szanować i traktować tylko jako siłę roboczą? Przecież my myślimy, czujemy i chcemy pracować w Netto. Dla was. A Wy?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,38

 • Śr

  4,76

 • Min

  2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane