Dyrektor zarządzający Tesco "na kasie" w hipermarkecie

Autor: dlahandlu.pl na podstawie serwisu pracowniczego Tesco 8 maja 2017 09:35

Dyrektor zarządzający Tesco "na kasie" w hipermarkecie Martin Beháň na kasie Tesco w Krakowie, fot. za mojetesco.pl

Martin Beháň, dyrektor zarządzający Tesco w Polsce, spróbował swoich sił przy kasie w  krakowskim sklepie Tesco na Kapelance.

- W całej Europie Środkowej działamy intensywnie w ramach Twistów, podczas których zamieniamy się obowiązkami na jakiś czas, aby poznać pracę w naszej firmie z wielu perspektyw. Martin spróbował swoich sił przy kasie w naszym krakowskim sklepie na Kapelance - poinformowała firma w swoim pracowniczym serwisie.

Martin Beháň pracuje w Tesco od 2002 roku, pełniąc w tym czasie szereg funkcji w strukturach operacyjnych – w sklepach, regionach i formatach. Ostatnio pełnił podwójną rolę, jako dyrektor operacyjny formatu supermarketów na Europę Środkową oraz dyrektor zarządzający w Czechach. Zastąpi na stanowisku Adama Manikowskiego, który po czterech latach w Tesco Polska, zdecydował się zakończyć pracę w firmie i kontynuować karierę poza granicami kraju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Aga 2017-05-24 11:52:05

    Panie dyrektorze proszę popracować miesiąc, kilka dni przed świętami i np w samą wigilię i przeżyć za wypłatę kasjera. Wtedy pogadamy.

  • ela 2017-05-15 15:23:38

    Nawet kolejki brak, zapraszamy na dłużej do prawdziwej pracy tak przed świętami i za Nasze wynagrodzenia, chociaż na miesiąc. Wtedy można się chwalić.

  • marzena 2017-05-14 11:48:52

    Jaki pan taki kram - żenujące !!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (13)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane