Dyskont Czerwona Torebka obecny we wszystkich województwach

Autor: www.dlahandlu.pl 6 lutego 2015 11:11

Dyskont Czerwona Torebka obecny we wszystkich województwach

Spółka Czerwona Torebka zamknęła rok 2014 liczbą 31 Dyskontów na terenie 15 polskich województw. Od początku roku sieć powiększyła się o sześć nowych placówek. Firma rozpoczęła 2015 rok otwarciami we Włocławku oraz Gdańsku 28 i 30 stycznia. 4 lutego spółka otworzyła placówki w Trzciance (woj. wielkopolskie) oraz Jastrzębiu-Zdroju (woj. śląskie). 6 lutego ruszyły kolejne dwa sklepy w Starachowicach i Pile. Obecnie sieć liczy 36 placówek i jest już obecna na terenie wszystkich polskich województw.

Do tej pory najwięcej, bo aż sześć sklepów zostało otwartych w województwie śląskim (w Bytomiu, Pszczynie, Rybniku, Knurowie, Siemianowicach Śląskich i Jastrzębiu-Zdroju).

W województwie wielkopolskim działa obecnie pięć sklepów (w Lesznie, Poznaniu, Wolsztynie, Trzciance oraz Pile). O jedną placówkę mniej spółka otworzyła na Pomorzu (działają tam dwa Dyskonty w Gdańsku oraz po jednym w Słupsku oraz Chwaszczynie). W najbliższych miesiącach spółka Czerwona Torebka będzie nadal konsekwentnie rozwijała sieć na terenie całego kraju.

W ofercie sklepów dostępny jest asortyment ogólnospożywczy i przemysłowy. Spółka nie wprowadza marki własnej.
Czerwona Torebka jako spółka akcyjna została założona w 2007 r. W grudniu 2012 r. akcje Czerwonej Torebki zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  W lutym  2014 1 akcja warta była 12,25 zł. Obecnie jest to  3,40  zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane