Dyskont Czerwona Torebka operatorem spożywczym Starej Cegielni

Autor: www.dlahandlu.pl 21 listopada 2014 11:50

W Knurowie (województwo śląskie) ruszy 25. Dyskon Czerwona Torebka. Nowy sklep zostanie otwarty 28 listopada w galerii handlowej Stara Cegielnia przy ul. 1 Maja 74.

Będzie to już czwarty obiekt należący do sieci działający w województwie śląskim. Wcześniej Dyskonty Czerwona Torebka zostały otwarte w Pszczynie, Bytomiu oraz Rybniku. Otwarcie kolejnych sklepów planowane jest jeszcze przed świętami.

Sieć jest już obecna na terenie 14 województw. Do tej pory najwięcej placówek zostało otwartych w województwach śląskim, dolnośląskim (Oleśnica, Spalice, Legnica) oraz w Wielkopolsce (Poznań, Leszno, Wolsztyn). Dyskonty działają także w województwach pomorskim (Gdańsk, Słupsk), zachodniopomorskim (Szczecin), podkarpackim (Ropczyce, Sanok), lubelskim (Zamość), podlaskim (Białystok), kujawsko-pomorskim (Bydgoszcz), warmińsko-mazurskim (Działdowo, Mrągowo), lubuskim (Gorzów Wielkopolski, Szprotawa), małopolskim (Nowy Sącz) i łódzkim (Łódź).  

Dyskonty Czerwona Torebka otwierane są w miejscowościach powyżej 10 tys. mieszkańców. Powierzchnia sklepów waha się w granicach od 550 do 850 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane