PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dyskont Czerwona Torebka uruchamia 13. sklep. Do oferty wchodzą także warzywa i owoce

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2014 11:28

23 maja na os. Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu zostanie otwarty Dyskont Czerwona Torebka. Będzie to 13. sklep ogólnopolskiej sieci, pierwszy w województwie wielkopolskim. Jego asortyment składać się będzie m.in. z artykułów spożywczych, napojów, w tym alkoholi, artykułów przemysłowych, chemii gospodarczej, kosmetyków i produktów paramedycznych, a także świeżego pieczywa, owoców, warzyw i mrożonek. Jeszcze w lutym 2014 r. Dyskonty Czerwona Torebka informował, że jego strategia zakłada, że oferuje jedynie asortyment konfekcjonowany. We wszystkich sklepach działających na rynku nie były dostępne owoce, warzywa, mięso, czy pieczywo. W nowo otwieranych placówkach pojawiło się pieczywo, teraz wchodzą także warzywa i owoce.

Dyskonty Czerwona Torebka działają też w Szczecinie, Nowym Sączu, Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku, Działdowie, Bytomiu, Bydgoszczy, Białymstoku, Słupsku, Oleśnicy, Spalicach i Szprotawie. Sieć rozwija się w całej Polsce, w miejscach o dużym potencjale handlowym - zarówno 

w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach powyżej 10 tysięcy mieszkańców. Sklepy lokalizowane są w galeriach handlowych oraz w obiektach najmowanych na podstawie wieloletnich umów najmu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane