PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Dyskont Czerwona Torebka zmienia koncepcję i wprowadza świeże pieczywo. Przesuwa też godziny otwarć

Autor: dlahandlu.pl 11 kwietnia 2014 10:26

Dyskont Czerwona Torebka zmienia koncepcję i wprowadza świeże pieczywo. Przesuwa też godziny otwarć

Spółka Czerwona Torebka rozszerza asortyment nowego projektu sieci sklepów dyskontowych. Od połowy kwietnia (12-13.04) we wszystkich Dyskontach Czerwona Torebka klienci będą mogli kupić świeże pieczywo. W związku z rozszerzeniem oferty godziny otwarcia sklepów przesuną się z 9:00 na 7:00 rano.

Oferta pieczywa będzie dostępna w każdym z dyskontów. Składać się będzie m.in. z kilku rodzajów bułek, chleba oraz drożdżówek i pączków. Pieczywo będzie dostarczane z regionalnych piekarni. Dotychczas zgodnie ze strategią sieci Dyskonty Czerwona Torebka oferowały jedynie asortyment konfekcjonowany. Jak wyjaśniano sieć oferuje mniej grup produktowych, ale bardziej „pogłębionych", aby zapewnić klientom większy wybór produktów w każdej oferowanej kategorii.
Decyzja o wprowadzeniu świeżego pieczywa do Dyskontów Czerwona Torebka jest odpowiedzią na potrzeby sygnalizowane przez naszych klientów - mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka. Świeże wypieki będą dostarczane do poszczególnych sklepów wcześnie rano, dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć godziny otwarcia z 9:00 na 7:00. Dzięki temu klienci Dyskontu będą mogli zrobić zakupy na przykład w drodze do pracy - dodaje.
Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Obecnie na terenie kraju działa już 11 sklepów, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Słupsku.
Oferta sklepów składa się wyłącznie z produktów markowych. Spółka Czerwona Torebka nie wprowadza marki własnej.
W Dyskontach są m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, a także produkty paramedyczne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Hans 2014-04-17 14:43:32

  Dziady kalwaryjskie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,59

 • Śr

  3,96

 • Min

  3,32

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane