PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dyskont 'Producent' pracuje nad zwiększeniem ilości indeksów

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 14 czerwca 2010 07:29

Dyskont 'Producent' pracuje nad zwiększeniem ilości indeksów

Działający od ponad miesiąca pilotażowy dyskont spożywczy, prowadzony przez grupę producentów, cieszy się coraz większą popularnością wśród rodzimych producentów. Rufin Sokołowski, prezes Spółdzielni Handlowej Przemysłu Spożywczego Producent, powołanej specjalnie po to, by zarządzać tym przedsięwzięciem, mówi, że jeszcze za wcześnie, by wyciągać wnioski z działalności sklepu. - Najpierw musimy zwiększyć indeks towarów - powiedział portalowi dla handlu.pl.

Jak się dowiedzieliśmy, zainteresowanie współpracą ze strony producentów z całej Polski jest bardzo duże. Wynika to m.in. z tego, że sklep w Rawiczu jako jedyny w Polsce daje im możliwość testowania na rynku zupełnie nowych produktów. Sklep nie nakłada marż, a producenci sami ustalają ceny na półkach.

Przypomnijmy: współpracy ze Spółdzielnią nie ponoszą żadnych kosztów. Jedynym warunkiem jest wykup udziału (aktywa) o wartości 3 tys. zł. W ten
sposób uzyskują również głos na walnych zgromadzeniach, gdzie wszyscy mają równe prawa. Koszty prowadzenia sklepu rozkładają się pomiędzy wszystkich uczestników projektu proporcjonalnie do udziału w utargu. Spółdzielnia pokrywa bieżące koszty. Płatność za towar, który zostanie sprzedany producenci otrzymują raz w tygodniu. Część dochodów będzie przeznaczona na utrzymanie sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane