Dystrybutor mrożonej żywności wybrał rozwiązanie Navireo InsERT

Autor: dlahandlu.pl 12 listopada 2015 11:31

Widan – dystrybutor mrożonej żywności w południowej i wschodniej Polsce – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Nowe narzędzie usprawniło procesy handlowe i logistyczne, w tym prowadzenie sprzedaży przez mobilnych przedstawicieli handlowych.

Według GUS, produkcja samych mrożonych warzyw w 2014 r. wyniosła 588 tys. ton i była o 2,8 proc. wyższa niż przed rokiem. Zdobywanie nowych rynków zbytu i tworzenie oddziałów w kolejnych regionach Polski uwidoczniły potrzebę inwestycji w zintegrowany system informatyczny. Widan poszukiwał też rozwiązania typu vanselling, pozwalającego na prowadzenie sprzedaży przez mobilnych przedstawicieli handlowych, oraz profesjonalnej platformy sprzedażowej typu B2B.

Wdrożenie systemu ERP Navireo zespoliło strukturę organizacyjną dystrybutora i skonsolidowało działania prowadzone w oddziałach. Zastosowany model pracy terminalowej umożliwia pracownikom posiadającym  uprawnienia łączenie się z systemem z dowolnego miejsca.

Dzięki kolokacji serwera bazodanowego w profesjonalnym data center do minimum zostało zmniejszone ryzyko utraty danych. Wykorzystanie oprogramowania Windows Server Standard 2012 oraz silnika bazy danych Microsoft SQL 2008 R2 zapewniło jakość pracy.

Wdrożenie Navireo przeprowadziła firma inSolutions z Rudy Śląskiej, z udziałem regionalnego partnera Navireo – Uniservice z Przemyśla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane