PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dystrybutor produktów FMCG najemcą Panattoni Park Poznań

Autor: dlahandlu.pl 6 października 2010 13:02

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, startuje z budową szóstego magazynu na terenie Panattoni Park Poznań I. Tym razem będzie to obiekt o charakterze spekulacyjnym, o powierzchni 10 700 mkw. Jego pierwszym najemcą został dotychczasowy klient dewelopera, firma NAVO PGD, świadczącą usługi dystrybucyjne i logistyczne dla produktów FMCG (m.in. kosmetyki i chemia gospodarcza).

Panattoni Park Poznań I to centrum dystrybucyjne o powierzchni 171 600 mkw., które składać się będzie z sześciu budynków położonych wzdłuż krajowej drogi ekspresowej S11, 13 km od centrum Poznania.
Aktualnie na terenie parku trwa od sierpnia druga budowa obiektu o charakterze BTS dla firmy Neuca SA, o powierzchni 11 400 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ania 2010-11-25 13:18:51

    Ja czytałam w serwisie magazyny.pl, że najemcą tych magazynów będzie również firma Hendi Polska. W sumie fajnie, że trafiło na Poznań, wydaje mi się, że to miasto i cały okręg zasługuje na dużo uwagi inwestorów. W tym rejonie tkwi duży potencjał i fajnie było by go wykorzystać.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane