PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dystrybutorzy żywności najemcami Pomorskiego Centrum Logistycznego

www.portalspozywczy.pl 11 maja 2015 12:08

Goodman podpisał umowy z dwoma operatorami logistycznymi działającymi w segmencie spożywczym na wynajem powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym. Firmy Poland Services Transport-Logistyka oraz Univeg Logistics Poland wprowadzą się do budowanegomagazynu o powierzchni 14 000 mkw., którego przekazanie planowane jest na IV kwartał 2015 r.

– Przez ostatnie kilka lat firmy z sektora handlu detalicznego stały się ważną grupą klientów Goodman w Polsce, co odzwierciedla też rozwój gospodarczy kraju oraz wzrost siły nabywczej. Szczególnie branża spożywcza odegrała istotną rolę w naszym rozwoju, na co wskazują ostatnie projekty dla Grupy Muszkieterów oraz market-Detal – mówi Błażej Ciesielczak, Dyrektor Regionalny Goodman na Europę Środkowo-Wschodnią.

Poland Services Transport-Logistyka specjalizuje się w imporcie, eksporcie i tranzycie mrożonych produktów mięsnych. W Pomorskim Centrum Logistycznym firma zajmie 3 320 mkw. powierzchni magazynowej, z czego aż 70 proc. przypadnie na mroźnie, oraz 170 mkw. powierzchni biurowej.

Univeg Logistics Poland wynajmie z kolei 2 530 mkw. powierzchni magazynowej oraz 110 mkw. powierzchni biurowej. Przeznaczeniem obiektu będzie magazynowanie i dystrybucja produktów świeżych oraz mrożonek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,19

  • Śr

    2,81

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane