Dział Dom i Ogród w serwisie eBay.com będzie promował oferty polskich sprzedawców

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2017 13:22

eBay wprowadził nowy dział Home & Garden (Dom i Ogród) w serwisie eBay.com. Od teraz oferty polskich sprzedawców wystawione na eBay.com w kategorii Home & Garden będą udostępniane kupującym z ponad 30 europejskich rynków poprzez nowy dział z wyszukiwaniem opartym na wizualizacjach i podziałem na poszczególne pomieszczenia.

Ponadto od końca marca, wybrani polscy sprzedawcy będą mogli prezentować swoje oferty w tym nowym, dedykowanym dziale Home & Garden eBay.com bez opłat i prowizji. Ten nowy sposób na dotarcie do europejskich klientów powinien wpłynąć korzystnie na możliwości sprzedażowe polskiej branży meblowej.

Nowy sposób prezentacji ofert z kategorii Home & Garden na eBay.com umożliwia kupującym nowoczesne wyszukiwanie oparte o wizualizacje wystroju wnętrz z podziałem na pokoje (jadalnia, sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy), jak również pojedyncze produkty. Nowy dział Home & Garden będzie dostępny dla kupujących z 30 europejskich rynków (w tym Węgier, Białorusi, Szwecji, Czech, Rumunii i Chorwacji) w ramach globalnego interfejsu zakupowego na eBay.com, w którym kupującym prezentowane są oferty z wysyłką do ich kraju i cenami w ich krajowej walucie.

- eBay dostrzega wielki potencjał polskiej branży meblowej i pragnie jeszcze bardziej ułatwić lokalnym firmom sprzedaż na zagranicznych rynkach. Już teraz produkty z kategorii Dom i Ogród mają znaczący udział w sprzedaży towarów z Polski przez eBay. Dzięki tym zmianom, proces zakupowo-sprzedażowy stanie się jeszcze wygodniejszy i bardziej dostosowany do potrzeb klientów – powiedziała Małgorzata Gliszczyńska, Dyrektor zarządzająca na Polskę i Europę Centralną w eBay.

eBay Inc. to globalny lider w handlu, udostępniający platformy Marketplace, StubHub i Classifieds. W 2016 r. sprzedaż przez eBay osiągnęła wartość 84 miliardów dolarów brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    3,01

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane