Dzieci podpaliły karton z chipsami w Biedronce. Straty 200 tys. zł

Autor: spotedlublin.pl 18 marca 2018 07:39

W Biedronce przy ul. Woronieckiego w Lublinie wybuchł pożar. Jak informuje portal spottedlublin.pl, przyczyną miało być podpalenie, a sprawcami grupka dzieci, które podpaliły karton z czipsami. Straty ocenia się na około 200 tysięcy złotych.

Tuż przed godziną 20:00 pracownicy sklepu mieli zauważyć płonące kartony z towarem. Klienci natychmiast zostali ewakuowani, a obsługa próbowała gasić ogień gaśnicami.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, której bardzo szybko udało się opanować sytuację. Mimo to dziś, jak informuje spottedlublin.pl, sklep pozostawał zamknięty.

W wyniku pożaru nikomu nie stała się krzywda. Powstały jednak znaczące straty, które oszacowano na 200 tysięcy złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jedrek_LCD 2018-03-19 08:29:27

  Skoro tak się zajęły to widać jak bardzo są to tłuste przekąski. A skoro zawierają tyle tłuszczu to wiadomo ile taki tłuszcz pracuje zanim jest wymieniany...najczęściej jest filtrowany w ciągłym procesie produkcyjnym i dolewany nowy w miejsce pozostałego na produkcie. Albo to jakieś bardzo hot chipsy były ostreee jak ogień ;p  Ciekawe czy obok nie było stoiska/wieszaka z zapalarkami gazowymi do grila czy kuchenek gazowych takie po kilka zł.  Domniemam, straty pokryją rodzice małych piromanów i raczej w swoim życiu już chipsa nie zjedzą. Wyjdzie im to tylko na zdrowie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,10

 • Min

  1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane