Dziecięce szampany o unikalnych smakach od marki Coco Jambo

Autor: pr 30 listopada 2016 13:08

Dziecięce szampany o unikalnych smakach od marki Coco Jambo Fot. mat.pras.

Wprowadzone do sprzedaży przez Liner Polska dziecięce szampany Coco Jambo okazały się strzałem w dziesiątkę. Systematycznie i bardzo dynamicznie, rośnie sprzedaż tych produktów. Spółka intensywnie pracuje nad dostępnością towaru na terenie całego kraju.

Produkt przyciąga wzrok designem butelki łudząco przypominającym większość klasycznych szampanów tudzież win musujących dla dorosłych a przede wszystkim, zwraca uwagę wielobarwną, wesołą etykietą, która świetnie komponuje się na stole z przeznaczoną dla milusińskich kolorową zastawą.

Jednak najistotniejsza cecha Coco Jambo to ich unikalne smaki, wyróżniające napoje na tle konkurencji. Mowa o gumie balonowej i wacie cukrowej. Dzięki odpowiedniej recepturze firmie udało się w idealny sposób odwzorować aromat ich „naturalnych” odpowiedników. W efekcie szampany smakują dokładnie tak, jak prawdziwa cukrowa wata czy tradycyjna guma balonowa. W sprzedaży nie zabrakło również wersji klasycznej szampana o smaku truskawki.

Jak zaznacza Łukasz Stoliński, brand manager w Liner Polska, wszystkie produkty przeznaczone dla dzieci muszą spełniać najwyższe standardy oraz wymogi względem jakości.

- Nam udało się dodatkowo połączyć wszystkie te elementy z niespotykanymi dotąd na rynku smakami - dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane