PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Dziewięciu nowych najemców w Galerii Jurajskiej

Autor: pr 2 sierpnia 2016 09:30

W drugim półroczu Galerię Jurajską czeka zastrzyk nowości. W lipcu do grona najemców dołączyła już polska firma TARANKO, z początkiem sierpnia swój salon otwiera tu Jean Louis David. W najbliższych miesiącach planuje się natomiast aż 7 nowych otwarć.

Wśród najemców pojawi się także studio fitness z siłownią, sklep papierniczy, fryzjer dla dzieci i sklep z akcesoriami fotograficznymi. - W ostatnich miesiącach obserwujemy nie tylko zainteresowanie klientów galerią, ale także najemców. Obecnie finalizowane są już umowy na kolejne otwarcia, prowadzimy także rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy dostrzegają w nas ogromny potencjał. Z każdym dniem widzimy, jak kurczy się wolna powierzchnia - mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Galeria Jurajska umacnia swoja pozycję na lokalnym i regionalnym rynku. Od stycznia do czerwca centrum handlowe odwiedziło o blisko 4 proc. więcej klientów niż w tym samym okresie w 2015 roku. Rekordowy pod tym względem okazał się m.in. luty, kiedy to galeria zaliczyła aż 8 proc. wzrost odwiedzin w porównaniu do tego samego miesiąca w 2015 r. W kwietniu centrum zanotowało 9 procentowy wzrost, a w czerwcu ponad 7 procentowy w porównaniu do czerwca 2015. W I-półroczu centrum zanotowało także dwucyfrowy wzrost w obrotach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,34

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane