E-commerce to wyzwanie i szansa dla centrów handlowych

Property News 16 września 2013 10:51

Rosnąca popularność e-commerce oznacza poważne zmiany dla właścicieli i zarządców centrów handlowych. Według Ewy Teodorczyk, Development Manager w Inter Ikea Centre Group Poland, niezbędne jest dostosowanie się do nowych realiów poprzez wzrost znaczenia powierzchni rozrywkowej i gastronomicznej. - Warto skutecznie wykorzystać przewagę centrum handlowego, gdzie w przeciwieństwie do e-sklepu, produkt może być przez klienta dotknięty, wypróbowany, czy przymierzony - mówi w rozmowie z Propertynews.pl.

W czasie rosnącej popularności e-zakupów, bardzo istotne jest aby centra handlowe oferowały klientom coś więcej niż jedynie możliwość zakupienia produktów lub usług. Stąd obecność w obiektach handlowych coraz szerszej oferty rozrywkowej, liczniejszych miejsc do spotkań, rozbudowanych stref restauracyjnych, ale również optymalnej powierzchni handlowej dla najemców, pozwalającej na atrakcyjne pokazanie produktu. Warto skutecznie wykorzystać przewagę centrum handlowego, gdzie w przeciwieństwie do e-sklepu, produkt może być przez klienta dotknięty, wypróbowany, czy przymierzony - mówi Ewa Teodorczyk.

Jeje zdaniem w czasie rosnącej popularności e-zakupów, bardzo istotne jest aby centra handlowe oferowały klientom coś więcej niż jedynie możliwość zakupienia produktów lub usług. Stąd obecność w obiektach handlowych coraz szerszej oferty rozrywkowej, liczniejszych miejsc do spotkań, rozbudowanych stref restauracyjnych, ale również optymalnej powierzchni handlowej dla najemców, pozwalającej na atrakcyjne pokazanie produktu. Warto skutecznie wykorzystać przewagę centrum handlowego, gdzie w przeciwieństwie do e-sklepu, produkt może być przez klienta dotknięty, wypróbowany, czy przymierzony.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jolka 2013-09-17 13:45:54

  E-commerce to przyszłość. Chyba każdy wie, jak mówi się na najbardziej znany sklep z elektroniką z literkami "MM"?  Miejska macalnia :). Towar sprawdzasz w centrum, kupujesz przez neta. Proste.

 • michałł 2013-09-17 11:39:36

  artykuł - deja vu. najpierw wstęp ze skróconym cytatem, potem cytujecie panią Ewę, a potem "Jej(e) zdaniem (...)" i ponownie to samo ;) z 3 zdań artykuł na pół strony, oszczędzajcie czas innych :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,96

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane