PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

E.Leclerc Bielany z nowym systemem ERP

Autor: dlahandlu.pl 12 lipca 2016 10:20

E.Leclerc Bielany z nowym systemem ERP Fot. za Shutterstock.com

Hipermarket E.Leclerc Bielany w związku z wprowadzeniem konieczności wytwarzania Jednolitego Pliku Kontrolnego podjął decyzje o konieczności wymiany obecnie wykorzystywanego systemu finansowo-księgowego.

Przedstawiciele firmy Kwitnąca Sp. z o.o. będącej właścicielem hipermarketu E.Leclerc Bielany wybrali system SIMPLE.ERP, dostosowany do obecnie obowiązujących przepisów dotyczących
e-kontroli skarbowych oraz obowiązku comiesięcznego przekazywania ewidencji VAT w formie elektronicznej.

Projekt obejmuje również wdrożenie obszaru Obrót Towarowy, który zapewni bieżącą kontrole i obniżenie kosztów związanych m.in. z utrzymaniem stanów magazynowych czy skróceniem cyklu uzyskiwania należności od kontrahentów. Jego zaletą jest również skrócenie czasu obiegu dokumentów oraz automatyczna dekretacja.

Wdrożony system stanowi narzędzie zarządzania finansami przedsiębiorstwa, integrując wszystkie dane finansowe oraz informacje dotyczące efektywności realizowanych procesów biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Danio 2016-07-14 15:27:34

  W sumie nie tylko oni idą w takie projekty, bo ludzie z firmy connecto.pl też ostatnio wzmacniają branże budowlaną co widać po ich klientach. Jest np. erbud z takich większych, więc mają się czym pochwalić.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane