PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

E.Leclerc ma nową stronę internetową zintegrowaną ze e-sklepem

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 30 października 2012 14:57

E.Leclerc kontynuuje kampanię wizerunkową. Po zmianie hasła reklamowego przyszedł czas na odświeżoną stronę internetową.

Przy jej przebudowie sieć zdecydowanie postawiła na funkcjonalność i przejrzystość. Dzięki temu nowa strona jest prosta w nawigacji, co w łatwy sposób pozwala m.in. znaleźć konkretny sklep czy stację benzynową i dodać ich dane kontaktowe do telefonu za pomocą umieszczonego kodu QR.

Strona jest również zintegrowana z usługą sklepów internetowych E.Leclerc On-line. - Naszym założeniem było przede wszystkim ułatwienie dotarcia do najpotrzebniejszych informacji. Wystarczy jedno kliknięcie, by sprawdzić aktualne promocje, znaleźć sklep on-line w interesującym nas mieście
i zrobić zakupy bez wychodzenia z domu - tłumaczy Krzysztof Gajewski, prezes hipermarketu E.Leclerc Bielany. W najbliższym czasie planowane jest także uruchomienie strony na portalu Facebook.

Serwis dostępny jest pod niezmienionym adresem www.e-leclerc.pl. Za przygotowanie strony odpowiada agencja reklamowa EM&A z Warszawy.

W roku 2011 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2648 milionów złotych, czyli aż o 5,2% więcej w stosunku do poprzedniego roku. Obecnie zatrudnia 6200 pracowników w 40 sklepach znajdujących się w 36 miastach na terenie 15 województw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2012-10-31 19:57:37

  Ha, ha ja klientem na pewno nie będę.

  popatrzyłam na ceny artykułów , które najczęściej kupuję : mąka, cukier,mleko UHT , mięso . Juz widze ,że ceny są nie do zaakceptowania. za mleko 3,2% z LIDLA płacę poniżej 2zł ,wychodzą świetne jogurty. Mąka najwyżej płacę za kg ok. 1,60 .Mięso także drogo. Pozostajaą mi nadal promocje wiekszego opakowania w Tesco czy Realu. Ewentualnie zamawiam pół świnki w ubojni. A juz opłata za przygotowanie towaru 5zł to skandal . Jeszcze powinni udzielić rabatu za duże zakupy! A dostawa w miejscu zamieszkania powinna być darmowa.Mnie przywożą z ubojni

  kurczaki , mieso i nie płacę za dostawę. Warzywa, owoce po skrzynce minimum za 100zł zamówienie także dostawa darmowa. To Frega w Kielcach od kwoty 100zł daje dostawę za darmo. Co miesiąć systematycznie mam co u nich kupić .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane