E.Leclerc w sporze z dostawcą Coca-Coli. Poszło o ceny

Autor: dlahandlu.pl 17 kwietnia 2018 11:15

E. Leclerc nie zgadza się na podwyżki cen Coca-Coli na 2018 rok. W konsekwencji niektóre z francuskich sklepów nie mają w ofercie tego napoju.

W kilku francuskich sklepach na półkach zajmowanych dotychczas przez Coca-Colę widnieje informacja, że brak tego towaru to efekt sporu z dostawcą Coca-Coli, który chce znacznie podwyższyć ceny produktów w tym roku i pozostawił sieć E. Leclerc bez umowy. 

Firma butelkująca Coca-Colę, European Partners France przyznaje, że nie osiągnęła porozumienia z E.Leclerc, ale obie firmy odmówiły komentarza na temat bieżących negocjacji. Coroczne rozmowy zakończyły się fiaskiem już w grudniu, ale konsekwencje widoczne są teraz.

E.Leclerc rzekomo skontaktował się z innym partnerem, aby zdobyć popularny napój: zamiast dystrybucji za pośrednictwem European Partners, znalazł dostawcę z Europy Wschodniej, do którego mógł się zbliżyć poprzez europejski sojusz zakupowy Eurelec. To może wyjaśniać, dlaczego niektóre supermarkety E.Leclerc mają w ofercie Coca-Colę z różnymi etykietami - podaje Le Parisien.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,36

  • Śr

    3,76

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane