PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

E.Leclerc w Zamościu dwukrotnie większy. W planach rozbudowa centrum handlowego

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2017 12:17

E.Leclerc w Zamościu dwukrotnie większy. W planach rozbudowa centrum handlowego fot. E.Leclerc

9 sierpnia nastąpi oficjalne otwarcie rozbudowanego supermarketu E.Leclerc w Zamościu. Sklep, który dotychczas mieścił się na powierzchni 1500 mkw., został powiększony do ponad 3000 mkw. W związku z rozbudową planowane jest zwiększenie zatrudnienia.

Inwestycja, obok rozbudowy, obejmowała również modernizację supermarketu oraz całkowitą zmianę jego wizerunku. Wewnątrz poszerzono alejki, zwiększono także liczbę kas. Niemal wszystkie działy zostały odnowione. Wśród nowości znajdzie się między innymi dział ze zdrową żywnością oraz sekcja z szerokim wyborem alkoholi. Nowe oblicze zyska także dział produktów świeżych, chemii gospodarczej i dział techniczny. O nowe produkty powiększył się także asortyment. 

W ostatnich 3 tygodniach sklep był zamknięty dla klientów, ponieważ trwały prace przygotowawcze przed otwarciem i rozpoczęciem akcji promocyjnej. Hasłem kampanii będzie „Wygodnie jak nigdy, tanio jak zawsze”.

Kampania promocyjna swoją kulminację osiągnie 9 sierpnia podczas otwarcia „nowego” E.Leclerc i potrwa przez kilka dni. W skład działań promocyjnych wejdą reklamy na billboardach, specjalny promocyjny katalog, kampanie w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz niestandardowe działania w sklepie.

Supermarket E.Leclerc funkcjonuje w Zamościu od 2009 roku. W 2016 roku grupa E.Leclerc wykupiła centrum handlowe, w którym znajdował się sklep. Nosi ono teraz nazwę centrum handlowe E.Leclerc Zamość. Wciąż trwa proces wyboru najemców przestrzeni obejmującej 1200 mkw. powierzchni budynku. Obecnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi dzierżawcami.

Rozbudowa sklepu nie jest jedyną inwestycją, którą planuje Henryk Świdnik. W planach na przyszłość znajduje się rozbudowa samego centrum handlowego o ponad 6000 mkw. Obok zrealizowanych właśnie zmian wewnętrznych nastąpi także zmiana zewnętrzna – odnowiona zostanie elewacja budynku. W 2018 roku ma również powstać stacja benzynowa przy CH E.Leclerc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane