PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

E.Leclerc z regionalnymi producentami we wspólnej akcji promocyjnej

Autor: dlahandlu.pl 5 września 2016 13:56

Od 6 do 18 września w wybranych placówkach E.Leclerc prowadzona będzie akcja Nasze Regiony Mają Talent. W akcji zaprezentowane zostaną smaki Pomorza i Kaszub, Warmii i Mazur, Śląska, Kujaw oraz Mazowsza i Kurpiów. W katalogu promocyjnym oprócz oferty regionalnych artykułów spożywczych, znalazły się przepisy rekomendowane przez panią Halinę, specjalistkę Smaku E.Leclerc.

W Pomorskiem do współpracy E.Leclerc zaprosił marki: Dagoma, Gzella, Nasza Chata oraz ACS. W ofercie znalazły się przetwory: chrzany i musztardy, ogórki kartuskie, kaszubskie i staropolskie, marynowane grzyby, a także oleje (rzepakowe, lniane) oraz kiełbasy i kabanosy. Rybne przysmaki w tym świeże i wędzone ryby oraz koreczki śledziowe dostarczyły firmy: Mirko, Super Fish czy Czachorowski. Ofertę uzupełniają słodycze z fabryki czekolady Bałtyk oraz propozycje piw z Browaru Amber.

Na Warmii i Mazurach do współpracy zaproszono firmy: Delikates, Mlekovita, Froryb, Browar Kormoran, fabrykę słodkości Wolność oraz Zakład Garmażeryjny Marek Dębek.

Na Kujawach w ofercie sklepów E.Leclerc znalazły się ekologiczne produkty mięsne Viando, słodycze Kopernik, przetwory z wytwórni Ocetix, na Mazowszu soki tłoczone Gospodarstwa Sadowniczego MB oraz produkty zbożowe Melvit, na Śląsku zaś produkty Makaronów Jastrzębskich oraz Wytwórni Makaronu CDK, a także sery Sertop i  przyprawy produkowane przez Ślonski Byfyj, słodycze od Visa Bell i piwa z Raciborza.

W programie biorą udział przede wszystkim małe i średnie firmy, funkcjonujące często w oparciu o biznes rodzinny, produkujące według tradycyjnych receptur.

Właściciel koniakowskiej firmy Koronki Andrzej Kajzar mówi: - Mam nadzieję, że efektem współpracy
z E.Leclerc będzie większe zainteresowanie unikalnymi wyrobami mojej firmy, a w konsekwencji będzie ona miała przełożenie na rozwój przedsiębiorstwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane