E.Leclerc zapowiada wzmocnienie grupy zakupowej Galec

www.portalspozywczy.pl 17 września 2015 17:29

Michel Edouard Leclerc, prezes Grupy E.Leclerc zapowiedział wzmocnienie grupy zakupowej Galec, czyli centrali zakupowej francuskiego detalisty. Szef firmy E.Leclerc poinformował, że spółka wsparta zostanie przez dodatkowe "zespoły ds. sprzedaży i marketingu." Dotychczas spółka Galec zajmowała się przede wszystkim zakupami produktów i paliwa oraz wsparciem procesów związanych z "zapleczem" firmy.

Dzięki wprowadzonym zmianom, spółka Galec będzie się zajmowała nie tylko zakupami, ale także lepszym dostosowaniem oferty do potrzeb konsumentów w tym, przewidywaniem zmian w handlu offline i sprzedaży internetowej, czy wzmocnieniu sprzedaży produktów nieżywnościowych. Zmiany mają sprawić, że firma E.Leclerc będzie bardziej konkurencyjna na rynku, szczególnie że przyszłość jest bardzo nie pewna. - Musimy się dostosować do nowych realiów - dodał prezes Grupy E.Leclerc.

Jednocześnie, przedstawiciele Grupy zaznaczyli, że wzmocnienie grupy zakupowej nie oznacza centralizacji firmy, a sklepy nadal będą mogły podejmować samodzielne decyzje dotyczące asortymentu i rozwoju.

 Więcej czytaj na Portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane