PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

E-sklep Ikea ruszy w tym roku? Miesięcznie stronę sieci odzwiedza 1,78 mln polskich internautów

Autor: pr 4 lutego 2016 12:38

Szwedzka sieć sklepów Ikea od pewnego czasu zapowiada otwarcie w Polsce oczekiwanego sklepu online. Według ekspertów jest to możliwe już w 2016 roku.

Jak na razie strona www popularnego szwedzkiego sklepu meblowego nie oferowała możliwości dokonywania zakupów online. Jej funkcjonalność ogranicza się do możliwości przeglądania oferty sklepu, sprawdzania dostępności konkretnych produktów w sklepach stacjonarnych i możliwości tworzenia list zakupowych. O tym, czy popularność strony wzrośnie po umożliwieniu klientom dokonywania zakupów przez internet przekonamy się dopiero po uruchomieniu nowej funkcjonalności strony. Teraz Gemius postanowił sprawdzić, kim są polscy użytkownicy odwiedzający stronę Ikea.com.

Według danych firmy Gemius z listopada 2015 roku, stronę Ikea.com odwiedziło 1,78 mln polskich internautów (7,2 proc. wszystkich polskich internautów). To najwyższy wynik strony www tego sklepu w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Wśród odwiedzających przeważają kobiety. W listopadzie 2015 roku stronę odwiedziło ponad 1,1 mln kobiet, odwiedzających stronę mężczyzn było zdecydowanie mniej – 0,68 mln.

Jak kształtuje się wiek odwiedzających stronę Ikea.com? Dane Gemiusa pokazują, że strona www sklepu popularna jest najbardziej wśród użytkowników z dwóch grup wiekowych – 20-29 lat (0,45 mln użytkowników reprezentuje tę grupę wiekową) i 30-39 lat (0,46 mln). Razem stanowią ponad połowę odwiedzających stronę Ikea.com (51 proc.).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Eryka Brokowska 2016-02-05 20:26:43

  Każdy, kto wierzy zapewnieniom ikea, że fabryka pod Łodzią (Konstantynów-Niesięcin) została wyciszona i nie przekracza dopuszczalnego poziomu hałasu, powinien dziś zatrzymać się na stacji benzynowej Łukoil przy ul. Szczecińskiej na wysokości fabryki. . Już teraz słychać huk i dudnienie, a przecież miasto jeszcze nie śpi. W nocy hałas będzie jeszcze bardziej dotkliwy.  Ikea to banda hipokrytów. A PR budują m.in. cenzurą. Na swoim profilu społecznościowym usuwają niewygodne komentarze i blokują użytkowników, którzy sprzeciwiają się hipokryzji ikea. Na moim profilu dostępne są zrzuty z ekrany dokumentujące korespondencję. Zapraszam.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,99

 • Śr

  15,75

 • Min

  9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane