PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

E.Wedel świętuje urodziny Ptasiego Mleczka

Autor: pr 2 września 2016 10:11

E.Wedel świętuje urodziny Ptasiego Mleczka Fot. mat. pras.

4 września będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Czekolady, a także 80. urodziny kultowych pianek Ptasie Mleczko®. Z tej okazji marka E.Wedel zaprasza mieszkańców Warszawy, Krakowa i Wrocławia do wspólnego świętowania.

Dzień Czekolady w 2016 roku obchodzimy pod patronatem 80. urodzin kultowych pianek, dlatego też marka E.Wedel przygotowała w trzech miastach specjalne strefy, a w nich szereg niebiańskich atrakcji – świętowanie rozpoczynamy w tę niedzielę 4 września od godz. 11.00. Na Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki goście będą mogli podziwiać panoramę miasta z ogromnej karuzeli i poczuć się jak w niebie. Przy Galerii Krakowskiej stanie kino z efektami specjalnymi, które przeniesie nas na chwilę w świat czekolady i dostarczy mnóstwo dziecięcej radości. Z kolei we Wrocławiu będzie można zostać zabranym w podróż do nieba na wysokość ponad kilkunastu metrów i tam skosztować smaku niebiańskiej przyjemności. Uczestnicy wydarzeń w trzech miastach będą się dzielić ze sobą wrażeniami dzięki multimedialnym telebimom.

We wszystkich czekoladowych strefach będzie można skoczyć do olbrzymiego pudełka pianek Ptasie Mleczko® oraz poszybować w górę, skacząc na trampolinie. Każdy będzie mógł sprawdzić jak smakuje pianka jeszcze nieoblana czekoladą i zanurzyć ją w fontannie czekoladowej. Będą też cukiernicy z Pracowni Rarytasów E.Wedel, z którymi będzie można porozmawiać i zapytać o słodkie tajemnice sztuki czekoladowej. O godzinie 18.00 wielki finał tegorocznego Dnia Czekolady, czyli największa pianka Ptasie Mleczko® w historii, przygotowana pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa, której wszyscy będziemy mogli skosztować. Nie zabraknie konkursów i pysznych nagród. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Marka E.Wedel już po raz czwarty świętuje Międzynarodowy Dzień Czekolady, tym razem pod patronatem pianek Ptasie Mleczko®, które obchodzą w 2016 roku 80. urodziny. W 2012 roku przy rondzie De Gaulle'a w Warszawie stanęła czekoladowa palma, w 2014 roku na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki pojawiła się jego karmelowa replika, w kolejnym zaś – w Warszawie, Poznaniu i Krakowie bohaterami święta były czekoladowe rzeźby, symbole miast: warszawska Syrenka, Smok Wawelski oraz poznańskie Koziołki. Wszystkie rzeźby zostały przygotowane w Pracowni Rarytasów E.Wedel.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane