PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

E.Wedel wspiera kampanią truskawkowe produkty

Autor: pr 7 marca 2016 11:48

Tegoroczna Wielkanoc upłynie pod znakiem truskawkowej radości z E.Wedel. To właśnie ten owoc jest głównym bohaterem świątecznej oferty, ale także zintegrowanej kampanii 360 stopni wspierającej nowe produkty.

Wielkanocne portfolio zostanie wsparte zintegrowaną kampanią 360 stopni obejmującą działania: telewizyjne, internetowe, OOH oraz niestandardowe. Głównym elementem kampanii są 30-sekundowe spoty, w których pojawi się Wargorr zachęcający do poczucia truskawkowej radości. Spoty, jeden typowo wielkanocny, drugi promujący truskawkowy range wedlowskich produktów, będą emitowane od 7 marca w największych stacjach tematycznych oraz ogólnopolskich. 

Kampania zyska także szerokie wsparcie w Internecie m.in. za pośrednictwem zasięgowej kampanii mediowej, kanałów social media oraz platformy YouTube. Działania prowadzone w Digitalu będą oparte przede wszystkim na interaktywnych i angażujących formatach. Na fanpage’u marki w serwisie Facebook pojawi się wiele niecodziennych atrakcji m.in. minigry. Z kolei zaraz po Wielkanocy zostanie uruchomiony landing page, za pośrednictwem którego Wargorr poprosi internautów o nietypową pomoc.

Dodatkowo w wybranych centrach handlowych w Polsce powstaną specjalne truskawkowe stragany. Dzięki nim każdy będzie mógł poczuć nie tylko zapach świeżych truskawek (zostanie wykorzystany bowiem aroma marketing), ale spróbować produktów oferowanych przez Wedla na Wielkanoc.
Za kreację spotu odpowiada agencja Grandes Kochonos, zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD. Działania PR realizuje 24/7 Communication, natomiast w Internecie – Cosmo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • niewolnik 2016-03-07 12:06:47

  jakim prawem używanie w artykule nazwy firmy

  przecież mogą was za to pozwać

  bojkot tego czegoś wciąż trwa

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane