PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

ECE chce budować od zera, ale przygląda się także istniejącym galeriom

Property News 21 lutego 2013 10:08

Spółka deweloperska ECE w Polsce jest nadal zainteresowana rozwojem projektów handlowych od zera. - Dostrzegamy jednak wyczerpujące się rezerwy wzrostu przez budowanie nowych centrów i przyglądamy się obiektom istniejącym - mówi w rozmowie z propertynews.pl Leszek Sikora, dyrektor działu rozwoju, ECE Projektmanagement Polska.

- Oferujemy kompleksowy pakiet naszych usług inwestorom obiektów, które wcześniej sami wybudowaliśmy lub zupełnie nowym, po to, żeby dostosować je dzisiejszych standardów - informuje Leszek Sikora. ECE w pierwszej kolejności patrzy na największe miasta Polski, szczególnie na Warszawę, Poznań, Wrocław, Kraków, Trójmiasto. - W dalszej kolejności nie wykluczamy mniejszych miast, w których moglibyśmy zająć się dobrze rokującymi obiektami, takimi które mają szansę pozostać liderami takiego ośrodka - dodaje.

ECE szuka także możliwości przejmowania istniejących galerii handlowych. - Działamy w tym kierunku od dwóch lat. Na europejskim rynku funkcjonuje fundusz, który został powołany przez ECE, a jego statutowe zadanie to inwestowanie środków w obiekty handlowe, które mają przed sobą perspektywę wzrostu, czy to przez rozbudowę, czy też sam wzrost rynku - podsumowuje Sikora.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane